zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Czym jest miedź?

Miedź jest podstawowym pierwiastkiem potrzebnym do życia roślin i zwierząt. Miedź jest również metalem przemysłowym, który posiada wyjątkowe przewodnictwo elektryczne i termalne. Można ją łatwo przetwarzać, a dzięki inkorporacji innych metali posiada szerokie spektrum parametrów technicznych. Wszystko to sprawia, że miedź jest bardzo ważnym materiałem o bogatej gamie zastosowań zarówno konsumenckich jak i przemysłowych.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.