zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.
Filtruj wydarzenia
Wyczyść
 • Global Offshore Wind Summit – Taiwan
  Tajpej

  W dniach 12-13 października, podczas Global Offshore Wind Summit – Tajwan (tłum. Światowy Szczyt Offshore – Tajwan) zgromadzą się pod jednym dachem wszystkie zainteresowane strony, aby przedyskutować, jak najlepiej zapewnić osiągnięcie pełnego potencjału tego rynku.

 • Manchester

  Global Offshore Wind 2020 – Route to Net Zero, to 19. doroczne globalne wydarzenie w kalendarzu RenewableUK, które nabiera tempa w przejściu na gospodarkę niskoemisyjną. Global Offshore Wind zaprezentuje przyszłość morskiej energii wiatrowej i zaoferuje swoim uczestnikom fanatyczną okazję do zbadania potencjalnych możliwości współpracy.

 • Rytro

  Serdecznie zapraszamy na kolejną, XXIX Konferencję Naukowo-Techniczną “Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych”, organizowaną przez Instytut Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych…

 • Kraków

  Przedstawiciele polskiej nauki wspólnie z wybranymi organizacjami międzynarodowymi i krajowymi zapraszają specjalistów z dziedziny jakości dostawy energii elektrycznej i efektywnego jej użytkowania, naukowców i studentów, a także producentów sprzętu oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyka do udziału w konferencji EPQU, dwunastej z serii spotkań jakie miały miejsce w przeszłości. Krakowska konferencja to platforma wymiany doświadczeń wraz z przykładami zastosowań nowoczesnych technologii poprawiających jakość dostawy energii elektrycznej oraz nowych wyzwań biznesowych w tej dziedzinie techniki.

 • Warszawa

  Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki zaprasza do udziału w kolejnej edycji Kongresu Energetyki Słonecznej, która odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2020 r. w Warszawie.

 • Forum Operatorów Farm Wiatrowych „Back to the future”
  Sopot

  Największe wydarzenie w CEE poświęcone tematyce O&M lądowych farm wiatrowych. Program pełen ciekawych i istotnych tematów prowadzonych przez ekspertów.
  Możliwość wymiany wiedzy i dzielenia się doświadczeniami z wieloma operatorami. Nadzwyczajne miejsce i atmosfera gwarantowana (także dla imprezy networkingowej :)).
  Możliwość bezpośredniej rozmowy z potencjalnymi klientami i dostawcami. Rozsądne ceny, akceptowalne nawet dla małych operatorów farm wiatrowych.

 • Czeladź

  Kolejna edycja konferencji Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle odbędzie się 27-28 lutego 2020 r. w hotelu Szafran w Czeladzi. Podczas wydarzenia poruszane będą najważniejsze wkwestie z zakresu efektywności, zarządzania, optymalizacji czy konkurencyjności polskiego przemysłu na rynkach światowych.

 • Battery Tech 2020
  California

  BATTERY TECH 2020 Exhibition and Conference where electric vehicle battery technology innovators will meet with leading automotive manufacturers to explore new battery technologies and battery management systems for use in next generation electric vehicles and hybrid electric vehicles.

 • VII Konferencja „Kogeneracja – technologie, realizacja inwestycji, finansowanie”
  Wrocław

  Konferencja skierowana jest do przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, samorządów, firm współpracujących z szeroko pojętą branżą energetyczną, naukowców zajmujących się problematyką wytwarzania w kogeneracji.

 • Konferencja RE-Source Poland
  Warszawa

  Konferencja RE-Source Poland rozpoczyna nowy rozdział w kalendarzu wydarzeń podczas których poruszane będą kwestie istotne dla przemysłu w Polsce. W programie konferencji duży nacisk zostanie położony na aspekt edukacyjny. To szansa przede wszystkim dla odbiorców aby zrozumieć…

Najpopularniejsze
 • Celem Forum jest kontynuacja dyskusji i aktualizacja priorytetów gospodarki niskoemisyjnej oraz poszukiwanie rozwiązań m.in. w zakresie: Inteligentnych sieci w gospodarce niskoemisyjnej; Energetyki rozproszonej i konwencjonalnej vs. bezpieczeństwo systemu energetycznego; Innowacyjności – współpracy biznesu i nauki (potrzeby, wdrożenia, finansowanie). Konferencja składać się będzie z trzech sesji z udziałem polskich i zagranicznych gości wysokiego szczebla. Każda stanowić […]

 • Zapraszamy do udziału w XXIV Konferencji Szkoleniowo-Technicznej nt. „Elektroenergetyczne sieci kablowe i napowietrzne” KABEL 2017, która odbędzie się w dniach 7 – 10 marca 2017 roku w Zakopanem. Bieżąca edycja Konferencji będzie poświęcona szeroko rozumianej niezawodności zasilania odbiorców i jakości przesyłu energii elektrycznej. Rozpocznie się ona od wykładu inauguracyjnego, który wygłosi prof. Zbigniew Hanzelka z Akademii […]

 • Konferencja Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku. Jest to największe spotkanie przedstawicieli energetyki z dostawcami urządzeń / rozwiązań / systemów informatycznych dedykowanych dla tego sektora gospodarki. W roku 2015 w Konferencji udział wzięło 547 Uczestników, reprezentujących blisko 170 firm i instytucji. 200 Uczestników reprezentowało energetykę, głównie Operatorów Systemów Dystrybucyjnych. W […]

 • Podczas tegorocznej konferencji Power Ring będzie mowa o potrzebnych inwestycjach, efektywności ich realizacji oraz technologiach wspomagających rozwój i innowacyjność sektora energetycznego i nie tylko, z uwzględnieniem możliwych źródeł finansowania oraz szans na skuteczną realizację takich projektów.

 • Zaproszenie na debatę organizowaną wspólnie z Posłem na Sejm RP Ireneuszem Zyską,  Przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu Górnictwa i Energii oraz we współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich „Pakiet Zimowy – budowanie przewag konkurencyjnych czy zagrożenie dla Polski” 15 marca 2017 r., Warszawski Dom Technika NOT, Sala B, ul. Czackiego 3/5, Warszawa Rejestracja od godz. 10:30. Początek debaty […]

 • Konferencja w formie debaty pt.: „Transformacja niskoemisyjna – przepis na wzrost konkurencyjności  i innowacyjności gospodarki” Wydarzenie to jest pierwszą częścią „Zintegrowanego bloku konferencji dotyczących niskoemisyjnej transformacji polskiej gospodarki jako klucza do określenia energy-mix” 24.10.2016r., godz. 10:00-14:00 Warszawa, Centrum Prasowe PAP, ul. Bracka 6/8 Patronat: Ministerstwo Energii, Ministerstwo Środowiska, Instytut Sobieskiego, Związek Banków Polskich, Sekretariat Górnictwa […]

 • Kolory wsparcia i kolory obowiązków na rynku energii – systemy certyfikatów OZE, kogeneracyjnych i efektywności energetycznej   27 lutego 2018, Warszawa Warsaw Trade Tower, XXXII piętro, ul. Chłodna 51   PROMOCJA: przy zgłoszeniach do 21.02.2018 koszt uczestnictwa 890 PLN + VAT/osoba Prowadzący: dr Zdzisław Muras, ekspert ds. prawa energetycznego Dyrektywa 2009/28/WE – OZE i dyrektywa […]

 • Forum Operatorów Farm Wiatrowych „Back to the future”

  Największe wydarzenie w CEE poświęcone tematyce O&M lądowych farm wiatrowych. Program pełen ciekawych i istotnych tematów prowadzonych przez ekspertów. Możliwość wymiany wiedzy i dzielenia się doświadczeniami z wieloma operatorami. Nadzwyczajne miejsce i atmosfera gwarantowana (także dla imprezy networkingowej :)). Możliwość bezpośredniej rozmowy z potencjalnymi klientami i dostawcami. Rozsądne ceny, akceptowalne nawet dla małych operatorów farm wiatrowych.

 • PTPiREE rozpoczęło organizację XVII-tej edycji Konferencji Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’18 20-23 listopada 2018 r., Wisła, Hotel Gołębiewski Tematami przewodnimi kolejnej edycji Konferencji SIwE będzie cyberbezpieczeństwo, zwłaszcza w kontekście RODO, oraz systemy łączności. W najbliższych dniach opublikujemy zarys programu konferencji oraz formularz zgłoszeniowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE Wtorek, 20.11.2018r. (dzień „0”) […]

 • Podczas konferencji NEUF uczestnicy dyskusji będą mówić o lokalnym oraz krajowym bezpieczeństwie energetycznym, programie rozwoju gospodarki niskoemisyjnej w Polsce w oparciu o polski potencjał surowcowy i technologiczny oraz o przykładach wdrożeń polskich technologii.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.