zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

VII Konferencja „Kogeneracja – technologie, realizacja inwestycji, finansowanie”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > VII Konferencja „Kogeneracja – technologie, realizacja inwestycji, finansowanie”

VII Konferencja „Kogeneracja – technologie, realizacja inwestycji, finansowanie” odbędzie się w dniach 4-5 lutego 2020 r. we Wrocławiu (Hotel Novotel Wrocław Centrum, ul. Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław).

Moderator Konferencji: dr hab. inż. Wojciech Bujalski, prof. PW, Instytut Techniki Cieplnej, Politechnika Warszawska.

Celem konferencji będzie dyskusja i przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu:

  • Długoterminowa strategia energetyczna Europy i Polski – przyszłość kogeneracji w Polsce,
  • Przechodzenie od paliw kopalnych do odnawialnych w realiach Polski,
  • Przykłady innowacyjnych rozwiązań kogeneracji i trójgeneracji, w technologiach niskiej emisji … czy możemy obecny czas uznać za nową rewolucję w polskiej energetyce?
  • Celowość modernizacji źródeł generacji i ciepła; źródła finansowania i celowość działalności modernizacyjnej w energetyce w obszarze poprawy efektywności energetycznej,
  • Alternatywy dla węgla; czy spalanie węgla może być ekologiczne; jeżeli tak to ja wobec tego, ograniczyć niską emisji w nowym modelu ciepłownictwa?
  • Mikro kogeneracja w energetyce rozproszonej.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, samorządów, firm współpracujących z szeroko pojętą branżą energetyczną, naukowców zajmujących się problematyką wytwarzania w kogeneracji.

PROGRAM KONFERENCJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.