zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

O nas

Leonardo-ENERGY.pl to portal edukacyjno-informacyjny poświęcony energetyce, energii elektrycznej i elektrotechnice. Stanowi część międzynarodowego projektu Leonardo ENERGY. Głównym celem portalu Leonardo-ENERGY.pl jest prezentacja specjalistycznych artykułów i tekstów informacyjnych autorstwa ekspertów z całego świata. Przybliżają one najlepsze praktyki i rozwiązania oparte na zastosowaniu miedzi w różnorodnych technologiach w sektorze energetycznym, a także umożliwiają zdobycie lub poszerzenie wiedzy przez użytkowników, specjalistów i menedżerów, fachowców odpowiedzialnych za nadzór energetyczny oraz kadrę naukową uczelni i studentów.

Wydawcą portalu Leonardo-ENERGY.pl jest Europejski Instytut Miedzi, który działa w ramach światowej organizacji Copper Alliance. Materiały zamieszczane w portalu pochodzą ze zbiorów własnych organizacji, z Instytutu Fraunhofera, Instytutu Energetyki Odnawialnej, stron Ministerstwa Energii oraz spółek energetycznych. Przy redagowaniu aktualności współpracujemy z fachowymi serwisami partnerskimi specjalizującymi się w rynku energii i polityce energetycznej kraju (m.in. portal CIRE.pl). Wszystkie teksty zawierają techniczne, profesjonalne i sprawdzone naukowo informacje, które  przeszły rzetelną weryfikację ekspertów zgromadzonych wokół Europejskiego Instytutu Miedzi.

Tworzymy portal dla wszystkich osób interesujących się energetyką, elektrotechniką oraz gospodarką i innowacjami. Staramy się w przystępny sposób tłumaczyć zjawiska i praktyki stosowane w polskim i europejskim sektorze energetycznym, ale również przybliżać  nowinki technologiczne związane zarówno z projektami badawczymi i technologicznymi, jak i procesami rynkowymi. Ponadto, analizujemy uwarunkowania polityczne oraz ważne dla branży regulacje prawne.

 

Kontakt do redakcji:

Michał Ramczykowski
Europejski Instytut Miedzi
ul. św. Mikołaja 8-11, 408
50-125 Wrocław
+48 (71) 78 12 501

leonardo@instytutmiedzi.pl

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.