zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

O nas

Leonardo-ENERGY.pl to portal edukacyjno-informacyjny poświęcony energetyce, energii elektrycznej i elektrotechnice. Głównym celem portalu Leonardo-ENERGY.pl jest prezentacja specjalistycznych artykułów i tekstów informacyjnych autorstwa ekspertów z całego świata. Przybliżają one najlepsze praktyki i rozwiązania oparte na różnorodnych technologiach w sektorze energetycznym, a także umożliwiają zdobycie lub poszerzenie wiedzy przez użytkowników, specjalistów i menedżerów, fachowców odpowiedzialnych za nadzór energetyczny oraz kadrę naukową uczelni i studentów.

Administratorem portalu Leonardo-ENERGY.pl jest Innovations For Energy. Materiały zamieszczane w portalu pochodzą ze zbiorów międzynarodowych organizacji branżowych. Przy redagowaniu aktualności współpracujemy z fachowymi serwisami partnerskimi specjalizującymi się w rynku energii i polityce energetycznej kraju (m.in. portal CIRE.pl, WNP.pl, Wysokie Napięcie). Wszystkie teksty zawierają techniczne, profesjonalne i sprawdzone naukowo informacje, które przeszły rzetelną weryfikację ekspertów.

Tworzymy portal dla wszystkich osób interesujących się energetyką, elektrotechniką oraz gospodarką i innowacjami. Staramy się w przystępny sposób tłumaczyć zjawiska i praktyki stosowane w polskim i europejskim sektorze energetycznym, ale również przybliżać  nowinki technologiczne związane zarówno z projektami badawczymi i technologicznymi, jak i procesami rynkowymi. Ponadto, analizujemy uwarunkowania polityczne oraz ważne dla branży energetycznej regulacje prawne.

Kontakt do redakcji:

leonardo@i4energy.pl

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.