zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Kongres Energetyki Słonecznej (KongresPV2020)

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Kongres Energetyki Słonecznej (KongresPV2020)

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki zaprasza na Kongres Energetyki Słonecznej, która odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2020 roku w Warszawie.

Pierwszy dzień Kongresu będzie skupiać się na potencjale i uwarunkowaniach rozwoju sektora w Polsce, aukcjach OZE, a także na finansowaniu projektów fotowoltaicznych. Drugiego dnia będzie omawiana rola słonecznego sektora w transformacji energetycznej Unii Europejskiej w kontekście pakietu klimatycznego European Green Deal (Europejski Zielony Ład). Z tej perspektywy uczestnicy spojrzą także na korzyści z rozwijania projektów słonecznych dla samorządów i społeczności lokalnych. Po zakończeniu dyskusji zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach B2B. W tym roku po raz kolejny Kongres będzie połączony z Targami, aby uczestnicy mogli poszerzać zarówno specjalistyczną wiedzę, jak i biznesowe kontakty.

Konferencja i Targi będą świetną okazją do spotkania najważniejszych uczestników rynku energetyki słonecznej. Inwestorzy, deweloperzy, producenci, usługodawcy, przedstawiciele samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych – będą mogli zaprezentować się, omówić najnowsze trendy i innowacje sektora PV. Do uczestniczenia w Kongresie zostali również zaproszeni przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Pobierz również program Kongresu.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.