zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Motor Challenge

Program Motor Challenge jest inicjatywą promowaną przez Komisję Europejską. Celem Programu jest wspieranie przedsiębiorstw w zwiększaniu efektywności zużycia energii w wykorzystywanych przez nie elektrycznych układach napędowych, przy czym uczestnictwo w nim jest dobrowolne. Prowadzone w ramach programu działania koncentrują się wokół elektrycznych układów napędowych, układów napędowych sprężarek, wentylatorów oraz pomp, które wykazują duży potencjał techniczny i ekonomiczny w zakresie oszczędności energii elektrycznej. Każda organizacja pragnąca realizować cele Programu Motor Challenge może zostać jego uczestnikiem.

  • Przedsiębiorstwa stosujące energooszczędne układy napędowe mogą się ubiegać o status „Partnera”.
  • Organizacje (a w szczególności przedsiębiorstwa dostarczające energooszczędne układy napędowe lub ich komponenty) chcące wesprzeć Komisję Europejską i Kraje Członkowskie w realizacji programu Motor Challenge, mogą uzyskać status „Wprowadzającego” program.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno