zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

7th International Conference & Exhibition OFFSHORE WIND – LOGISTICS & SUPPLIES

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > 7th International Conference & Exhibition OFFSHORE WIND – LOGISTICS & SUPPLIES

7th International Conference & Exhibition OFFSHORE WIND – LOGISTICS & SUPPLIES

7th International Conference & Exhibition OFFSHORE WIND – LOGISTICS & SUPPLIES składać się będzie z kilku sesji plenarnych oraz uroczystej kolacji. Tematyka spotkania to przede wszystkim nowe perspektywy w morskiej polityce wiatrowej, energetycznej do 2030 r. oraz projekty morskich farm wiatrowych w Polsce, ich aktualna sytuacja, a także cele na przyszłość. Będzie można przyjrzeć się nowym turbinom dla projektów wiatrowych, zapoznać się ze stacjami transformatorowymi OFFSHORE, poznać działania jednostek pływających na Morzu Bałtyckim, zapoznać się z łańcuchem dostaw i usług podczas budowania farm wiatrakowych.

AGENDA

REJESTRACJA

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno