zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej w Unii Europejskiej

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej w Unii Europejskiej

„Dyrektywa 2005/89/WE Parlamentu Europejskiego i Rady: dotycząca działań na rzecz zagwarantowania bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej i inwestycji infrastrukturalnych” ustanowiła ramy prawne na rzecz zagwarantowania bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej oraz podjęcia znacznych inwestycji w sieci elektroenergetyczne państw członkowskich UE.

 

Webinarium streści złożone struktury kompetencji ustalone przez dyrektywę, ich racjonalność, celowość i konsekwencje. Kluczowe cechy dyrektywy zostaną zestawione, określając jak różne kompetencje zostały przypisane i skutecznie obowiązują w poszczególnych państwach członkowskich UE. Ponadto zostaną przedstawione rozwiązania przewidziane dla unii energetycznej.

 

Webinariun znajduje się tutaj:  http://www.leonardo-academy.org/course/view.php?id=420

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno