zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Efektywność energetyczna i etykiety Energy Star

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Efektywność energetyczna i etykiety Energy Star

Oznakowanie jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi dostępnych do przekształcania rynku dla środowiskowo-przyjaznych dóbr konsumenckich. W Unii Europejskiej występują dwa rodzaje oznakowania: obowiązkowa do stosowania etykieta energetyczna dla towarów konsumpcyjnych i dobrowolna etykieta ”Energy Star” dla urządzeń biurowych.

 

Webinarium przedstawi przepisy leżące u podstaw obu tych etykiet i opisze zmiany, które wprowadziły w stosowanym obecnie oświetleniu i szeroko rozumianych urządzeniach. Webinarium prześledzi również możliwe kierunki nowelizacji systemu etykiet efektywności energetycznej.

 

Webinarium jest dostępne tutaj:  http://www.leonardo-academy.org/course/view.php?id=415

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno