zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Efektywność energetyczna: strategia w samym centrum grupy G20

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Efektywność energetyczna: strategia w samym centrum grupy G20

W listopadzie 2014 r. kraje z grupy G20 reprezentujące 80% światowego PKB, zebrały reprezentantów odpowiedzialnych za kwestie światowego zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, którzy wystartowali z Planem Działania na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii grupy G20 (ang. G20 Energy Efficiency Action Plan).

Plan działania obejmuje 6 konkretnych obszarów współpracy międzynarodowej, takich jak efektywność energetyczna w budynkach, urządzeniach sieciowych, przemyśle, sektorze energetycznym, transporcie i w sektorze finansów. W 2016 r. grupa G20 pod przewodnictwem Chin skonsolidowała współpracę nad efektywnością energetyczną.

W trakcie webinarium objaśnione zostaną najnowsze dokonania grupy G20 w zakresie efektywności energetycznej. W wyniku  prac różnych, często niezależnych grup naukowych powstają rozwiązania, zalecenia i zasady, do przyjęcia których zachęca się kraje grupy G20.

Webinarium znajduje się tutaj: http://leonardo-academy.org/course/view.php?id=428

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno