zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Energochłonne gałęzie przemysłu – polityka w zakresie efektywności energetycznej i jej ocena

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Energochłonne gałęzie przemysłu – polityka w zakresie efektywności energetycznej i jej ocena

W ramach webinarium przeprowadzony zostanie przegląd wyników badań naukowych dotyczących efektywności energetycznej oraz ograniczenia zmian klimatycznych, które ukierunkowały energochłonne gałęzie przemysłu w UE i na poziomie państw członkowskich. System handlu uprawnieniami do emisji, przez niektórych uważany za flagowy projekt polityki klimatycznej Europy, okazał się mieć niewielki wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań niskoemisyjnych. Inne podejścia krajów członkowskich UE skupiły się na poziomie lokalnych praktyk zarządzania energią, związanych z krajowymi zachętami i zobowiązaniami, stymulując sprawność energetyczną przemysłu jako strategię o wielu celach. W webinarium przedstawiono również uwagi dotyczące kształtowania polityki i roli oceny we wsparciu rozwoju polityki.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno