zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Europejska Strategia Bezpieczeństwa Energetycznego

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Europejska Strategia Bezpieczeństwa Energetycznego

W grudniu 2014 roku Komisja Europejska wydała „Komunikat Komisji do Parlamentu Europejskiego i Rady. Europejska strategia bezpieczeństwa energetycznego” (COM (2014) 330).

 

W Komunikacie określono osiem kluczowych filarów w celu dostarczenia energii w bezpieczny a ponadto konkurencyjny i niskoemisyjny sposób (główne cele UE), poprzez promowanie ścisłej współpracy pomiędzy państwami członkowskimi. Komunikat został skierowany przede wszystkim w stronę pierwotnych źródeł energii, konstrukcji i infrastruktury rynku oraz perspektyw z nim związanych.

 

Podczas webinarium oceniona zostanie potrzeba skoordynowanych działań, kluczowe elementy oraz kierunki ustanowione w „Komunikacie Komisji do Parlamentu Europejskiego i Rady. Europejska strategia bezpieczeństwa energetycznego” (COM (2014) 330).

 

Webinarium znajduje się tutaj: http://www.leonardo-academy.org/course/view.php?id=419

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno