zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

II Kongres Energetyki Odnawialnej

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > II Kongres Energetyki Odnawialnej

II Ogólnopolski Kongres Energetyki Obywatelskiej

Tematem przewodnim (ale nie jedynym) będzie efektywność energetyczna, zwłaszcza w sektorze mieszkaniowym, w kontekście jakości powietrza i ubóstwa energetycznego.

  • Jak zmieni się europejski rynek energetyczny z punktu widzenia konsumenta końcowego?
  • Jak dobrać rozwiązania dla poszczególnych wyzwań i problemów – ubóstwo energetyczne, obszary szczególnie zagrożone smogiem, transformacja energetyczna, rewitalizacja?
  • Jak z podobnymi wyzwaniami radzą sobie różne regiony Polski i nasi sąsiedzi zza południowej i zachodniej granicy? Z czego finansują swoje działania, jak je planują i ile wydają na poprawę efektywności energetycznej?
  • Jakie są możliwości adaptacji podobnych rozwiązań w Polsce? Jakie mechanizmy wsparcia dla gospodarstw domowych przewidują samorządy wprowadzające na swoim terenie uchwały antysmogowe? Instrumenty możliwe, pożądane, planowane.

Udział w kongresie jest bezpłatny

AGENDA

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno