zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

III Konferencja EkoMobility – wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > III Konferencja EkoMobility – wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu

III Konferencja
EkoMobility – wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu

Wydawnictwo „Nowa Energia” zaprasza do udziału w III Konferencji „EkoMobility – wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu”, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2019 w Krakowie (Centrum Energetyki na Akademii Górniczo-Hutniczej).

Moderatorem Konferencji będzie prof. dr hab. inż. Wojciech Nowak, Dyrektor CE AGH.

Rejestracji można dokonać do 28 maja 2019 r.

Konferencja stanowi platformę komunikacji i wymiany informacji w zakresie ekomobilności w Polsce. Konferencja ma na celu promocję nowego kierunku biznesowego związanego z rozwojem ekomobilności w Polsce oraz ułatwienie współpracy instytucji i firm działających na tym polu. Podczas spotkania wypracowane zostaną strategie dalszego rozwoju tej branży w kraju.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli: rządu, samorządów, grup energetycznych, niezależnych dystrybutorów energii, klastrów energetycznych, uczelnie techniczne i koła studenckie oraz spółki transportu zbiorowego, firmy oferujące rozwiązania dla branży ekomobility, a także przedstawicieli producentów i dilerów pojazdów elektrycznych.

Zakres tematyczny, który będzie miał miejsce podczas Konferencji:
– Elektromobilność – infrastruktura ładowania, transport zbiorowy, pojazdy autonomiczne
– Obowiązki podmiotów publicznych w zakresie rozwoju infrastruktury paliw alternatywnych
– Paliwa alternatywne – CNG, LPG, LNG, wodór
– Infrastruktura paliw alternatywnych – sieć elektroenergetyczna, stacje ładowania CNG, LPG, wodorowe
– Magazyny energii – stacjonarne, mobilne, domowe.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno