zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

KABEL 2016 – XXIII Konferencja Szkoleniowo-Techniczna “Elektroenergetyczne sieci kablowe i napowietrzne”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > KABEL 2016 – XXIII Konferencja Szkoleniowo-Techniczna “Elektroenergetyczne sieci kablowe i napowietrzne”

Wyzwania stawiane polskiej energetyce przez Unię Europejską oraz priorytety budżetu na lata 2016 – 2020, powodują, że myślą przewodnią Konferencji KABEL 2016 będzie praca odnawialnych źródeł energii w systemie elektroenergetycznym oraz zwiększenie efektywności wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej.

Jednocześnie zachowując specyfikę dotychczasowej tematyki, główny nacisk organizatorzy chcą położyć na praktyczne aspekty zarządzania siecią elektroenergetyczną oraz rozwoju technologii Smard Grid w polskiej energetyce.

Więcej informacji o Konferencji

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno