zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Konferencja Standaryzacja Polskiego Inteligentnego Miasta

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Konferencja Standaryzacja Polskiego Inteligentnego Miasta

W ramach realizacji Polskiego Programu Elektryfikacji Motoryzacji, Centrum Badawcze Polskiej Akademii Nauk KEZO (Konwersja Energii i Źródła Odnawialne), Instytut Maszyn Przepływowych PAN oraz Stowarzyszenie “Świat Człowieka” organizują w dniu 14 grudnia 2017, konferencję pt. „Standaryzacja Polskiego Inteligentnego Miasta” – Centrum Badawcze PAN KEZO w Jabłonnie koło Warszawy.

Otwarcie konferencji i wprowadzenie:

Wicepremier Jarosław Gowin – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Konferencja realizowana jest pod Patronatem: Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Energii i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta to unikalny w skali światowej program systemowego upowszechnienia wdrożeń z zakresu Smart City na bazie cyfrowej, publicznej platformy interaktywnej komunikacji społecznej.

Program Polskie Inteligentne Miasto to praktyczna realizacja wizji Smart City i jego wpływu na podniesienie jakości życia mieszkańców oraz pobudzenie ich aktywności gospodarczej i społecznej.

Agenda:

http://www.kezo.pl/fileadmin/NEWS/2017/konferencja_12/AGENDA_Konferencji_2017.12.08.pdf

Centrum Badawcze PAN

http://kezo.pl/#centrum_badawcze

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno