zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Kongres 590 II Edycja

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Kongres 590 II Edycja

W dniu dzisiejszym (16 listopada) rozpoczyna w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego – G2A Arena rozpoczyna się KONGRES 590.

Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych, które gromadzi przedstawicieli biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej.

Celem Kongresu jest dynamiczny rozwój polskiej gospodarki.

Wśród zagadnień poruszanych podczas kongresu znajdą się kluczowe kwestie dot. m.in. energetyki, projektów infrastrukturalnych, innowacji finansowych czy rozwoju MSP.

Patronat Honorowy nad kongresem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno