zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Kongres Energetyczny Future Energy Forum

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Kongres Energetyczny Future Energy Forum

29-30 listopada 2017 roku odbędzie się
w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena  w Jasionce (k. Rzeszowa)

Kongres Energetyczny Future Energy Forum.

Jest to wydarzenie skupiające ekspertów, przedstawicieli branży energetycznej i wszystkich tych, którzy zainteresowani są aktualną sytuacją sektora energetycznego.

Dyskusja podczas kongresu będzie dotyczyć sektora energetycznego, a konkretnie zmian w prawie, nowości technologicznych oraz strategii rozwoju firm działających na tym rynku. Kongres umożliwi merytoryczną debatę oraz nawiązanie dialogu między przedstawicielami branży energetycznej, sektorów współpracujących oraz administracją publiczną.

SZCZEGÓŁY ORAZ PROGRAM KONFERENCJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno