zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Magazyny energii w Rynku Mocy – Warsztat II

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Magazyny energii w Rynku Mocy – Warsztat II

Magazyny energii w Rynku Mocy – Warsztat II

  • Zaprezentujemy szczegółowo case study opłacalności pracy magazynu energii 100 MW Tesli w australijskim systemie elektroenergetycznym
  • Zaprezentujemy opłacalność magazynów energii w polskim systemie Rynku Mocy
  • Przedstawimy capex i opex technologii litowo-jonowej magazynu na potrzeby Rynku Mocy
  • Przedstawimy ryzyka inwestowania (i jak je ograniczyć) w moce wytwórcze w tym magazyny energii w ramach Rynku Mocy

Zapraszam do aktywnego udziału w warsztatach w ramach cyklu “Magazyny energii w Rynku Mocy”. Zapraszam więc na drugi warsztat, który odbędzie się 21 marca w godz. 9.00-17.30 ponownie w Kancelarii SKS Legal, ul. Jasna 26 w Warszawie. Tym razem skupimy się na zaprezentowaniu technologii oraz kosztów instalacji i zwrotu z inwestycji. Generalnie będziemy mówić dużo o opłacalności inwestowania w magazyny energii. Przedstawimy też kto może uzyskać finansowanie inwestycji w ramach kontraktów mocowych, bo sprawa wcale nie jest taka oczywista oraz przedstawimy jak ubezpieczyć się od ryzyka kontraktów mocowych. Postaramy się przekazać pomocne informacje dla tych inwestorów, którzy rozważają budowę magazynów mocy w ramach kontraktów mocowych zarówno jako instalacji samodzielnych jak i instalacji uzupełniających do instalacji wytwórczych OZE. W naszych spotkaniach uczestniczą przede wszystkim przedstawiciele inwestorów z dużej energetyki jak i też z OZE.

PROGRAM WARSZTATÓW

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno