zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Mechanizmy wynagradzania za utrzymanie mocy (CRM)

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Mechanizmy wynagradzania za utrzymanie mocy (CRM)

W kilku państwach członkowskich Unii Europejskiej (jak również w innych krajach na całym świecie) rynki energetyczne występują w połączeniu z mechanizmami, które wynagradzają bezpośrednio zdolności wytwórcze (mechanizmy wynagradzania za utrzymanie mocy – CRM). Zostały one ustanowione w celu zapewnienia wystarczających zachęt, aby zabezpieczyć przyszłe zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Webinarium określi czym są mechanizmy wynagradzania za utrzymanie mocy CRM, zapewni ramy koncepcyjne w celu oceny potrzeby wdrożenia mechanizmów CRM, sklasyfikuje je i przedstawi ich wady i zalety. Ponadto dokona przeglądu istniejących rynków mocy – jak są zdefiniowane i jak funkcjonują w UE oraz w innych krajach spoza UE.

 

Webinarium znajduje się tutaj: http://www.leonardo-academy.org/course/view.php?id=421

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno