zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej

REECO Poland organizuje wiosną we Wrocławiu kolejną edycję Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®. Tematyka targów skupia się głownie na odnawialnych źródłach energii takich jak: fotowoltaika, pompy ciepła, bioenergia, energia wiatrowa.

Podczas imprezy zaprezentowane zostaną innowacje w branży OZE oraz tradycyjnie nie zabraknie zagadnień z zakresu  efektywności energetycznej i budownictwa energooszczędnego.

Organizator targów zapewnia, że współpracuje z najważniejszymi organizacjami i mediami branżowymi, co gwarantuje przekazanie fachowej wiedzy oraz wymiany cennych doświadczeń prosto od specjalistów z branży.

Więcej informacji na: www.inenerg.com

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno