zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Morska Energetyka Wiatrowa na Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO 2019

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Morska Energetyka Wiatrowa na Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO 2019

Zapraszamy do odwiedzenia XX Międzynarodowych Targów BALTEXPO 2019,  w ramach których przygotowana została część tematyczna, poświęcona morskiej energetyce wiatrowej.

KONFERENCJA

10 WRZEŚNIA 2019 R., godz. 10:30 – 14:00, sala 01

W ramach Targów BALTEXPO odbędzie się współorganizowana przez PTMEW mini konferencja, poświęcona morskiej energetyce wiatrowej. Szczegóły programu w załączeniu.

OFFSHORE WIND KOKTAJL

10 WRZEŚNIA 2019, godz. 14:00

Bezpośrednio po konferencji zapraszamy do udziału w nieformalnym spotkaniu połączonym z poczęstunkiem, które odbędzie się przy stoisku PTMEW nr 7.15.

TARGI

9-11 WRZEŚNIA 2019, godz. 09:00-17:00

W ramach części targowej zapraszamy do odwiedzenia kilkunastu stoisk polskich i brytyjskich przedsiębiorstw z sektora offshore wind. W szczególności zachęcamy  do odwiedzenia stoiska PTMEW nr 7.15.

WIĘCEJ INFORMACJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.