zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Morska energetyka wiatrowa – kołem zamachowym polskiej gospodarki

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Morska energetyka wiatrowa – kołem zamachowym polskiej gospodarki

Morska energetyka wiatrowa to najbardziej dynamicznie rozwijającą się technologia energetyczna w Europie. Kolejne uruchamiane projekty, kolejne rekordy niskich cen energii określane w zakończonych aukcjach, kolejne innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Potencjał energetyki wiatrowej na polskich obszarach morskich szacuje się na ok. 6 GW. Możliwość przyłączenia do sieci mają projekty na łączną moc 2,25 GW. Pierwsze projekty zakończyły pozytywnie ocenę oddziaływania na środowisko, a kolejne ją zaczynają.

  • Kiedy pierwsze projekty zakończą etap przygotowawczy i przystąpią do budowy?
  • Czy będą budowane przez polskie statki z polskich komponentów?
  • Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby gotowość realizacyjną mogły osiągnąć kolejne projekty?
  • Czy produkcja komponentów i statków na rynek morskiej energetyki może stać się polskim hitem eksportowym?

Na te tematy będziemy rozmawiać z przedstawicielami największych krajowych i zagranicznych inwestorów, producentów i dostawców, instytucji finansowych, najbardziej doświadczonych kancelarii prawnych.

Najlepsi krajowi i zagraniczni eksperci podzielą się z nami wiedzą, jak dobrze przygotować projekt morskiej farmy wiatrowej.

Od przedstawicieli rządu usłyszymy jakie cele i jakie mechanizmy ich osiągania stawiane są przed krajową branżą przemysłu energetyki morskiej.

27-28 lutego 2017 roku w Warszawie
dołącz do grona najważniejszych graczy na europejskim i krajowym
rynku morskiej energetyki wiatrowej.

Liczba miejsc ograniczona!

Udostępniamy listę uczestników, sprawdź kto będzie!

www.konferencja-offshore3.pl

Miejsce: Hotel Marriott Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno