zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

POIiŚ i NFOŚiGW na rzecz samowystarczalności energetycznej

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > POIiŚ i NFOŚiGW na rzecz samowystarczalności energetycznej

W dniu 24 września zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej prezentacji I Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Konferencja będzie przebiegać pod hasłem: “POIiŚ i NFOŚiGW na rzecz samowystarczalności energetycznej”. Wydarzenie to odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie.

Obok dyskusji i wymiany poglądów omawiane będą komplementarność środków krajowych i POIiŚ przeznaczonych na wsparcie energetyki i samowystarczalności energetycznej. Zaprezentowane zostaną przykłady projektów już zrealizowanych w ramach I Osi POIiŚ 2014-2020. Natomiast w ramach Poddziałania 1.3.3. I Osi POIiŚ zostanie zaprezentowany Projekt Doradztwa Energetycznego jako klucz do zmniejszenia emisyjności gospodarki. Szczegółowy program konferencji już wkrótce.

Zapraszamy do rejestrowania się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.