zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Polska energia w Europie. Wyzwania modernizacyjne

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Polska energia w Europie. Wyzwania modernizacyjne

Energetyka w Europie będzie w kolejnych latach podlegać transformacji. Jednocześnie w polskiej polityce energetycznej pojawiło się wiele znaków zapytania. Jak zapewnić bezpieczeństwo energetyczne w kontekście zmieniającego się rynku energii? Czy integrować rynki energii elektrycznej? Jaką rolę będzie miał polski węgiel dla gospodarki w przyszłości? Czy zależy nam na rozwoju OZE, czy nie widzimy w źródłach odnawialnych żadnej przyszłości? Jak powinien wyglądać europejski kompromis w kwestiach energetycznych?

Wypracowanie realistycznej wizji rozwoju sektora energetycznego w oparciu o nową „Politykę energetyczną Polski do 2050 r.” jest kluczowe dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości, a modernizacja energetyki może stać się kołem zamachowym polskiej gospodarki. Aby Polska stała się beneficjentem tych zmian, konieczny jest dialog różnych środowisk oraz kompetentne analizy. W czasie konferencji planujemy przedstawić opracowanie „Polska energetyka na fali megatrendów” przygotowane wspólnie z Deloitte.

Więcej informacji

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno