zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Ramy koncepcyjne dla oceny korzyści efektywnych energetycznie rozwiązań

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Ramy koncepcyjne dla oceny korzyści efektywnych energetycznie rozwiązań

Międzynarodowa Agencja Energetyczna (IEA) wystartowała ze swoją najnowszą publikacją “Mnogość korzyści płynących w zakresie efektywności energetycznej” („Capturing the Multiple Benefits of Energy Efficiency”) podczas Konferencji Opiniującej Międzynarodową Politykę i Programy Energetyczne (IEPPEC) w Berlinie (wrzesień 2014). Jednocześnie, IEA i IEPPEC rozpoczęły współpracę w celu zbadania i zajęcia się procesem oceny dotyczącej korzyści i wpływów jakie efektywnie energetyczne rozwiązania za sobą niosą.

 

Webinarium obejmie jeden z obszarów tej współpracy – tj. opracowanie ram koncepcyjnych, których celem będzie dostarczenie wskazówek dotyczących procesu oceny korzyści i wpływów w zakresie programu efektywności energetycznej oraz polityki.

 

Webinarium będzie okazją do przedstawienia swoich uwag i opinii przed bardziej dogłębną dyskusją, która nastąpi podczas panelu dyskusyjnego na tegorocznej konferencji IEPPEC odbywającej się 7-9 czerwca w Amsterdamie.

 

Webinarium znajduje się tutaj: http://www.leonardo-academy.org/course/view.php?id=418

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno