zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Raport Rynku Efektywności Energetycznej IEA – znaczenie dokumentu dla DSM (zarządzanie popytem)

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Raport Rynku Efektywności Energetycznej IEA – znaczenie dokumentu dla DSM (zarządzanie popytem)

Raport Rynku Efektywności Energetycznej (Energy Efficiency Market Report) jest flagowym dokumentem IEA na temat trendów w zakresie efektywności energetycznej na świecie.

Pytania postawione w tegorocznym raporcie to m.in.:

  • Czy wzrost efektywności energetycznej następuje odpowiednio szybko, aby osiągnąć cele klimatyczne?
  • Które kraje i polityki mają największy wpływ i jaka jest przyczyna ich sukcesu?
  • Ile wynoszą inwestycję w zakresie efektywności energetycznej w skali globalnej, regionalnej oraz w głównych sektorach energochłonnych?
  • Jak niskie ceny energii wpływają na inwestycje w efektywność energetyczną?
  • Jakie są korzyści związane z efektywnością energetyczną dla klimatu, bezpieczeństwa energetycznego i budżetów publicznych?
  • Jakie trendy dominują na rynku finansowania i usług w zakresie efektywności energetycznej?

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.