zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Realizacja artykułu 8 Dyrektywy Efektywności Energetycznej UE

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Realizacja artykułu 8 Dyrektywy Efektywności Energetycznej UE

Webinarium zajmie się wynikami badań przeprowadzonych przez Ricardo Energy & Environment dla Komisji Europejskiej, mających na celu przegląd stanu realizacji 8 artykułu Dyrektywy Energetycznej UE we wszystkich państwach członkowskich.

W ramach webinarium przeanalizowane zostaną różne podejścia do realizacji  dyrektywy i przedstawione zostaną wyzwania napotkane przez duże przedsiębiorstwa, wynikające z różnic w podejściu poszczególnych krajów.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno