zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Seminarium „Nowelizacja ustawy o OZE i innych ustaw”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Seminarium „Nowelizacja ustawy o OZE i innych ustaw”

Projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE), który pod koniec czerwca dostał „zielone światło” od rządu, może trafić do Sejmu na posiedzenie odbywające się od 17 do 19 lipca. W planowanych na rok 2019 aukcji OZE przewidziano m.in. wsparcie dla 2,5 GW mocy wiatrowej na lądzie.

PSEW wraz z ekspertami przybliżą wszystkie najważniejsze zmiany wynikające z nowelizacji ustawy podczas seminarium dnia 23 lipca.

W trakcie seminarium uczestnicy poznają m.in.:

  • najważniejsze zmiany w projekcie nowelizacji ustawy o OZE
  • strategie aukcyjne
  • finansowanie projektów wiatrowych
  • doświadczenia zdobyte po aukcjach w roku 2018
  • gwarancje pochodzenia – nowe propozycje legislacyjne

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.