zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Sieci Efektywności Energetycznej w przemyśle

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Sieci Efektywności Energetycznej w przemyśle

W webinarium przedstawiona zostanie koncepcja Sieci Efektywności Energetycznej (Energy Efficiency Networks – EENs), której celem jest przyspieszenie wzrostu efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach. Webinarium skoncentruje się na następujących pytaniach:

  • Czym jest koncepcja Sieci Efektywności Energetycznej?
  • Jak Sieci Efektywności Energetycznej przyczynią się do likwidacji barier dla efektywności energetycznej?
  • Jakie są wskaźniki sukcesu Sieci Efektywności Energetycznej?

Przykład Niemic jest wykorzystany do zilustrowania, jak Sieci Efektywności Energetycznej funkcjonują w praktyce. Koncepcja ta w Niemczech funkcjonuje od 15 lat, niedawno pojawiło się silne wsparcie polityczne dla tworzenia nowych EENs.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno