zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Sympozjum “Innowacyjne gazownictwo dla klimatu”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Sympozjum “Innowacyjne gazownictwo dla klimatu”

W dniach 18-20 stycznia 2019 roku w Zakopanem (Hotel Nosalowy Dwór, ul. Oswalda Balzera 21d) odbędzie się organizowane cyklicznie przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa Sympozjum. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania uczyniliśmy „Innowacyjne gazownictwo dla klimatu”.

Celem spotkania jest wymiana informacji, doświadczeń i poglądów w temacie roli i znaczenia nowych technologii dla klimatu. Sesje i panele dyskusyjne uświetnione zostaną obecnością znanych i cenionych ekspertów i praktyków branży gazowniczej, jak również przedstawicieli instytutów badawczych, technicznych uczelni wyższych oraz gości zagranicznych.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno