zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

VIII Konferencja „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska”

VIII Konferencja
„Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska”

Wydawnictwo „Nowa Energia” zaprasza do udziału w VIII Konferencji „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska”, która odbędzie się w dniach 10-11 października 2017 r. w Opolu (Hotel Mercure).

Moderatorem Konferencji będzie dr inż. Grzegorz Wielgosiński, prof. PŁ z Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.

Konferencja skierowana jest do: przedstawicieli kadry zarządzającej i technicznej ds. inwestycji, specjalistów ds. ochrony środowiska reprezentujących przedsiębiorstwa energetyczne i ciepłownicze oraz przemysł, przedstawicieli firm oferujących usługi oraz urządzenia dla ochrony środowiska oraz zainteresowanych instytucji (RDOŚ, NFOŚiGW), samorządów i uczelni technicznych.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.