zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Warsztaty “Rozwój zintegrowanych, międzysystemowych przyłączy dla morskiej energetyki wiatrowej na Południowym Bałtyku”

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Rozwój zintegrowanych, międzysystemowych przyłączy dla morskiej energetyki wiatrowej na Południowym Bałtyku” organizowanych przez Fundację na rzecz Energetyki Zrównoważonej (FNEZ) w ramach projektu Baltic InteGrid.

 Celem warsztatów jest poddanie konsultacjom eksperckim wstępnych wyników PreStudium Wykonalności dla połączenia transgranicznego Polska-Szwecja-Litwa, zintegrowanego z planowanymi farmami na obszarach morskich tych trzech krajów. Analizowane połączenie mogłoby uzyskać status projektu PCI.

Warsztaty odbędą się w dniu 12 stycznia 2018 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w hotelu Marriott (III p., sala Wisła), ul. Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa.

Agenda spotkania

Instytucje zaproszone do udziału

 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.