zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Wyzwania transgranicznego uczestnictwa w mechanizmach wynagradzania za utrzymanie mocy (CRM)

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > Wyzwania transgranicznego uczestnictwa w mechanizmach wynagradzania za utrzymanie mocy (CRM)

Mechanizmy wynagradzania za utrzymanie mocy (CRM) to mechanizmy, które wynagradzają bezpośrednio zdolności wytwórcze (lub mogą wpłynąć na zarządzanie stroną popytową).

 

W Unii Europejskiej niektóre państwa członkowskie implementują mechanizmy (CRM) do rynku, w dość nieskoordynowany sposób. W ramach zintegrowanego rynku energii, stwarza to szereg wyzwań zarówno do projektowania rynków energii elektrycznej i rozwoju transgranicznej (międzysystemowej) zdolności przesyłowej.

 

W zakresie niniejszego webinarium jest dokonanie przeglądu wyzwań i możliwości, jakie stwarza otwarcie mechanizmów CRM na działania zewnętrzne. Dodatkowo porównane zostaną wady i zalety międzysystemowego uczestnictwa w mechanizmach CRM dla różnych modeli uczestnictwa zewnętrznego.

 

Webinarium znajduje się tutaj: http://www.leonardo-academy.org/course/view.php?id=422

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno