zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

X Konferencja „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > X Konferencja „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska”

Wydawnictwo „Nowa Energia” zaprasza do udziału w X Konferencji „Inwestycje w Energetyce, Ciepłownictwie i Przemyśle – Nowe Technologie dla Ochrony Środowiska”, która odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 r. w Opolu.

Moderatorem Konferencji będzie dr inż. Piotr Krawczyk z Zakładu Maszyn i Urządzeń Energetycznych Politechniki Warszawskiej.

Konferencja skierowana jest do: przedstawicieli kadry zarządzającej i technicznej ds. inwestycji, specjalistów ds. ochrony środowiska reprezentujących przedsiębiorstwa energetyczne i ciepłownicze oraz przemysł, przedstawicieli firm oferujących usługi oraz urządzenia dla ochrony środowiska oraz zainteresowanych instytucji (RDOŚ, NFOŚiGW), samorządów i uczelni technicznych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno