zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

XI Festiwal Ekoenergetyki w Opolu

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > XI Festiwal Ekoenergetyki w Opolu

XI Festiwal Ekoenergetyki w Opolu pod patronatem Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego.

Jest to jedna z największych, ogólnopolskich imprez poświęconych szerokorozumianej ekoenergetyce (OZE, budownictwo energooszczędne, efektywność energetyczna, ekomotoryzacja itd.), która w pierwszych pięciu latach organizowana była przez Fundację na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks”. Obecnie do inicjatywy dołącza się PZM włączając zagadnienia dot. ekomotoryzacji (alternatywne napędy i paliwa, technologie energooszczędne, proekologiczne rozwiązania organizacyjne, infrastrukturalne itp.).

Szczególnym elementem Festiwalu jest gala wręczenia, chyba najstarszej w Polsce statuetki, w obszarze ekoenergetyki, i wyróżnień „Zielonego Feniksa”. Jest ona przyznawana w trzech kategoriach: za wdrożone projekty i technologie, badania naukowe oraz popularyzację idei ekoenergetyki. Jednym z laureatów był. śp. prof. Krzysztof Żmijewski (2013 r.).

PROGRAM KONFERENCJI

 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.