zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

XI Konferencja “Oświetlenie dróg i miejsc publicznych – sposoby zarządzania systemami oświetlenia”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > XI Konferencja “Oświetlenie dróg i miejsc publicznych – sposoby zarządzania systemami oświetlenia”

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej organizuje jedenastą edycję konferencji “Oświetlenie dróg i miejsc publicznych  – sposoby zarządzania systemami oświetlenia”, która odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2016 r. w Hotelu Filmar w Toruniu.

Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy i wymiana doświadczeń firm elektroenergetycznych oraz przedstawicieli samorządów lokalnych w zakresie budowy i eksploatacji urządzeń oświetlenia drogowego oraz zaprezentowanie oferty firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Głównymi zagadnieniami poruszanymi podczas konferencji będą aspekty prawne, ekonomiczne oraz techniczne zarządzania oświetleniem dróg i miejsc publicznych.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa urządzeń oświetlenia drogowego, dzięki czemu uczestnicy spotkania będą mieli sposobność zapoznania się z najnowszym sprzętem oświetleniowym oferowanym przez producentów.

W konferencji przewidywany jest udział przedstawicieli firm elektroenergetycznych, samorządów lokalnych, środowisk naukowych, ośrodków badawczo-rozwojowych oraz producentów urządzeń oświetleniowych.

Więcej informacji na stornie: oswietlenie.ptpiree.pl

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno