zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

XII Konferencja Problemowa ENERGETYKON 2019

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > XII Konferencja Problemowa ENERGETYKON 2019

XII Konferencja Problemowa ENERGETYKON 2019. Energia-Klimat-Gospodarka-Społeczeństwo jest kolejną edycją spotkań wybitnych polskich naukowców zajmujących się energetyką z doświadczonymi menedżerami. Spotkanie w każdej edycji ma inny wiodący temat.
W dotychczasowej historii ENERGETYKONU dyskutowano już m.in. na takie tematy jak: innowacyjność w energetyce, czyste technologie węglowe, bezpieczeństwo energetyczne kraju, energetyka a samorząd lokalny, efektywność energetyczna, magazynowanie energii, walka ze smogiem.
W tym roku wiodącym tematem konferencji będą wyzwania technologiczne, ekonomiczne, organizacyjno-prawne wynikające z nowych koncepcji polityki prosumenckiej.

PROGRAM RAMOWY

9.00 – 10.00 – Rejestracja uczestników konferencji, kawa powitalna

10.00 – 10.15 – Otwarcie konferencji – Gość Honorowy

Panel I
10.15 – 12.00 – Energetyka prosumencka (m.in. Program Energia plus; pakiet prosumencki; działania prawne i legislacyjne, wsparcie finansowe i kredytowe; kiedy i komu opłaca się energetyka rozproszona; jak to robią inni)

12.00 – 12.15 – Przerwa kawowa

Panel II
12.15 – 14.00 – Nowe kierunki energetyczne (m.in. nowe wyzwania technologiczne; innowacje w zarządzaniu energią; sztuczna inteligencja; automatyzacja)

14.00 – 14.45 – Lunch

Panel III
14.45 – 16.00 – Energetyka zawodowa a energetyka odnawialna (m.in. formy współpracy i wsparcia; mix energetyczny; bezpieczeństwo dostaw i stabilność cen energii)

Gala Laureatów
16.00 – 16.30 Uroczystość wręczenia laurów XXIII edycji Lauru Białego Tygrysa Polskiej Energetyki – ENERGIA 2019

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno