zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

XV Kongres Nowego Przemysłu

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > XV Kongres Nowego Przemysłu

XVI Kongres Nowego Przemysłu – od lat największe forum debaty o kondycji i perspektywach polskiego sektora energii i paliw – w tym roku modyfikuje swoją formułę i poszerza zakres tematyczny.

W agendzie tegorocznego Kongresu znajdą się takie zagadnienia jak: problematyka zarządzania rozwojem miast i metropolii, funkcjonowanie sektora utility, działania samorządów i firm na rzecz efektywności energetycznej oraz zrównoważonego wykorzystania energii, mediów i zasobów.

NURTY TEMATYCZNE:

TRANSFORMACJA ENERGETYKI
Główny nurt Kongresu to debaty poświęcone szeroko rozumianej transformacji energetyki ze szczególnym akcentem położnym na digitalizację i wykorzystanie nowych technologii w sektorze energii i paliw. W agendzie nie zabraknie problematyki odnawialnych źródeł energii, energetyki rozproszonej i prosumenckiej. Wśród tematów kluczowych dla sektora energii znajdą się też elektromobilność, inwestycje w sektorze wytwarzania i dystrybucji oraz rynek gazu.

FORUM KOMUNALNE – ENERGIA W MIEŚCIE
Nową, integralną częścią tegorocznej edycji Kongresu będzie Forum Komunalne – Energia w mieście poświęcone takim m.in. zagadnieniom jak: smart city i smart grid, gospodarka wodna i odpady, gaz i energia, ciepło systemowe i kogeneracja. Ważnym nurtem Forum będą zagadnienia efektywności energetycznej oraz zrównoważonego transportu publicznego.

Najważniejsze spotkanie sektora energetycznego w Polsce to:

  • 2 dni debat
  • 800 Gości
  • Obecność decydentów oraz najważniejszych postaci
  • Wieczorna Gala

WIĘCEJ INFORMACJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.