zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

XX Jubileuszowe Spotkanie Techniczne Przedstawicieli Transportu

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > XX Jubileuszowe Spotkanie Techniczne Przedstawicieli Transportu

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej zaprasza na

XX Jubileuszowe Spotkanie Techniczne Przedstawicieli Transportu

które odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 r. w Mszczonowie.

W programie spotkania przewidujemy między innymi wymianę doświadczeń wynikających z eksploatacji w Przedsiębiorstwach Przesyłu/Dystrybucji/Obrotu energią elektryczną pojazdów i samochodowego sprzętu specjalistycznego, omówienie aktualnych problemów z dziedziny transportu samochodowego, a także prezentację aktualnej oferty rynkowej pojazdów dla branży energetycznej. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa pojazdów użytkowych przystosowanych do wymagań elektroenergetyki zawodowej a także osprzętu stosowanego w ww. pojazdach.

Spotkanie adresowane jest do specjalistów odpowiedzialnych za zakupy i eksploatację pojazdów wykorzystywanych w przedsiębiorstwach energetycznych oraz do producentów i dostawców takich pojazdów. Nowym elementem tegorocznego spotkania będzie możliwość zaprezentowania pojazdów na torze do doskonalenia techniki jazdy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

PROGRAM KONFERENCJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno