zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

XXVIII Konferencja Naukowo-Techniczna “Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych”

Strona główna > Wszystkie wydarzenia > XXVIII Konferencja Naukowo-Techniczna “Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych”

Serdecznie zapraszamy na kolejną, XXVIII Konferencję Naukowo-Techniczną “Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych”, organizowaną przez Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL.

Tegoroczna konferencja została wyróżniona patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Planowana obecność gości z Ministerstwa wzmocni dodatkowo siłę przekazu idei, która przyświeca każdej z naszych konferencji, czyli łączeniu nauki z przemysłem i biznesem. Podobnie jak w latach ubiegłych patronat nad konferencją objął Komitet Elektrotechniki PAN.

Tradycyjnie jak co roku konferencja organizowana jest przy współpracy Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

W związku z faktem, iż w roku 2019 nie odbędzie się kolejna edycja Sympozjum Maszyn Elektrycznych, serdecznie zapraszamy dotychczasowych uczestników tejże Konferencji do przygotowania referatu oraz czynnego uczestnictwa w Konferencji PEMINE.

W konferencji przewidywane jest uczestnictwo około 220 osób, przedstawicieli przemysłu oraz świata nauki.

PROGRAM KONFERENCJI

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno