zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Instalacje elektryczne w ośrodkach opieki zdrowotnej a bezpieczeństwo

Strona główna > Archiwum White papers > Instalacje elektryczne w ośrodkach opieki zdrowotnej a bezpieczeństwo

Chociaż norma IEC dla instalacji elektrycznych uwzględnia aspekty bezpieczeństwa, specjaliści w dziedzinie opieki zdrowotnej podkreślali potrzebę szczegółowej oceny poziomu dostępności zasilania zakładu opieki zdrowotnej oraz prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej.

Leonardo ENERGY przedstawia w niniejszym dokumencie konsultacyjnym (otwartym dla uwag ze strony zarejestrowanych użytkowników) nowy system klasyfikacji dla zakładów opieki zdrowotnej. System klasyfikacji opiera się na dwóch nowych koncepcjach:

  • poziom odporności urządzeń na zaburzenia jakości energii elektrycznej (REL);
  • jakość życia pacjenta (LQ).

Dzięki tej innowacyjnej klasyfikacji, zarządzający zakładami opieki zdrowotnej i specjaliści otrzymali narzędzie do właściwego projektowania instalacji, z uwzględnieniem specyfiki każdego pomieszczenia medycznego, w celu zapewnienia pacjentom jak najlepszej opieki.

ZOBACZ CAŁY RAPORT: Klasyfikacja instalacji elektrycznych w ośrodkach opieki zdrowotnej

 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.