zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Niskowęglowe systemy energetyczne

Strona główna > Archiwum White papers > Niskowęglowe systemy energetyczne

Ten dokument jest ogólnym sprawozdaniem z seminarium „Energia elektryczna w następnej dekadzie” dotyczącego „niskowęglowych systemów energetycznych” zorganizowanego wspólnie przez organizacje KEMA, ECI i Leonardo ENERGY.

Przygotowany dokument zawiera, poza tematami prezentowanymi podczas pierwszego seminarium, kilka nowych tematów i stanowi pełniejsze przedstawienie tematu „Energia elektryczna w następnej dekadzie”.

Zarys treści

  • Sprawozdanie z seminarium „Energia elektryczna w następnej dekadzie” dotyczącego„niskowęglowych systemów energetycznych”.
  • Przedstawienie stosowanych technologii oraz poglądów i wyników badań specjalistów w dziedzinie zrównoważonej energii.
  • Opis niskowęglowego wytwarzania prądu, sieci i usługi.
  • Ocena technologii, wpływu, wyzwań i korzyści związanych z każdym etapem.
  • Przedstawienie obiektywnego, naukowego punktu widzenia na system energetyczny następnej dekady.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno