zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Układy napędowe z energooszczędnymi silnikami elektrycznymi

Strona główna > Archiwum White papers > Efektywność energetyczna > Układy napędowe z energooszczędnymi silnikami elektrycznymi

Leonardo ENERGY zapoczątkowuje nową serię krótkich broszur na temat polityki, naświetlających zagadnienia wiążące się z europejską strategią energetyczną, których celem jest dostarczenie ich użytkownikom instrumentów umożliwiających interpretowanie tych zagadnień i wyrobienie sobie obiektywnej opinii na ich temat.

Zużycie energii przez układy napędowe z silnikami elektrycznymi wynosi około 50% zużycia energii elektrycznej w Europie i stanowi główny potencjał oszczędności energii.

Niniejsza broszura daje wgląd w techniczne, a także środowiskowe, ekonomiczne i geopolityczne korzyści, przytaczając ekonomiczne uzasadnienia stosowania układów z silnikami energooszczędnymi. Analizuje też najpoważniejsze bariery utrudniające wdrażanie układów z silnikami energooszczędnymi i podaje szereg możliwości ich pokonania.

POBIERZ CAŁY RAPORT: Układy napędowe z energooszczędnymi silnikami elektrycznymi_3

 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.