zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Zastąpienie ołowianej powłoki kabli wysokiego napięcia, osłoną z laminowanej folii miedzianej

Strona główna > Archiwum White papers > Zastąpienie ołowianej powłoki kabli wysokiego napięcia, osłoną z laminowanej folii miedzianej

Data
Tagi

Raport skupia uwagę na osłonach z laminowanej folii miedzianej zastępujących konwencjonalną powłokę ołowianą kabli wysokonapięciowych, powłoką karbowaną z aluminium lub miedzi. Omawia rozmaite projekty oraz zalety i wady osłon z laminowanej folii miedzianej i aluminiowej.

Na zakończenie podaje międzynarodowe doświadczenia i obserwowane trendy, dochodząc do konkluzji, że w długoterminowej perspektywie, w której korzystne właściwości miedzi odgrywają rolę, rozwiązanie takie jest godne polecenia.

POBIERZ RAPORT: Zastąpienie ołowianej powłoki kabli wysokiego napięcia, osłoną z laminowanej folii miedzianej

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.