zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

200 Dobrych praktyk służących zbudowaniu zrównoważonego systemu energetycznego

Strona główna > Archiwum Dobre praktyki > 200 Dobrych praktyk służących zbudowaniu zrównoważonego systemu energetycznego

Data
Tagi

Poradnik dobrej praktyki zawiera rosnącą liczbę publikacji opisujących dobre praktyki związane z energią elektryczną. Jego celem jest wypełnienie luki pomiędzy informacyjnymi artykułami na poziomie ogólnym i artykułami naukowymi, o wysokim poziomie technicznym. Inaczej mówiąc, jest on skierowany do czytelników rozumiejących zagadnienia techniczne i posiadających pewną wiedzę na temat przedmiotu, ale niebędących specjalistami. Tematyka poradnika obejmuje jakość energii elektrycznej, efektywność energetyczną, systemy energii odnawialnej, sieci elektryczne i zasilanie budynków w energię elektryczną.

 

Katalog zawiera listę zeszytów poradnika i podsumowuje przedstawione w nich dobre praktyki. W sumie, katalog obejmuje około 70 artykułów, proponujących ponad 200 dobrych praktyk.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno