zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz domu

Strona główna > Archiwum White papers > Oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz domu

Data
Tagi

W tym artykule skupiamy się na oświetleniu elektrycznym w domach i ich bezpośrednim otoczeniu; nie jest to jednak kurs techniki oświetleniowej. Istnieje wystarczająco wiele książek o charakterze informacyjnym i kursów szkoleniowych na ten temat. Zamiast tego wyjaśniamy różne aspekty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz sterowania oświetleniem, istotne dla projektowania systemu oświetleniowego. Ostatecznym celem jest zaprojektowanie systemu oświetleniowego, który zapewni użytkownikom lub mieszkańcom komfort świetlny i wygodę podczas wszystkich czynności. Szczegółowe obliczenia chętnie pozostawimy specjalistom u sprzedawców lub hurtowników sprzętu oświetleniowego.

Obecna biała księga jest pierwszą z tematycznych publikacji dotyczących różnych aspektów instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach i lokalach mieszkalnych. Publikacje te są przeznaczone dla architektów, projektantów, specjalistów ds. opracowywania specyfikacji, decydentów, instalatorów i studentów.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno