zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Ruchome elementy domu

Strona główna > Archiwum White papers > Ruchome elementy domu

W tym artykule skupiamy się na ruchomych elementach w domu, które mają wpływ na bezpieczeństwo, ochronę, prywatność, komfort i odpowiedzialne zużycie energii. Obejmuje to oczywiście różnorodne ruchome urządzenia sterowane i napędzane elektrycznie, zarówno autonomiczne jak też będące podzespołami zintegrowanego systemu domowego (IHS). Omawiamy rolety antywłamaniowe, osłony przeciwsłoneczne, zasłony, bramy garażowe i zwykłe drzwi – w takiej właśnie kolejności.

Obecna biała księga jest jedną z tematycznych publikacji dotyczących różnych aspektów instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach i lokalach mieszkalnych. Publikacje te są przeznaczone dla architektów, projektantów, specjalistów ds. opracowywania specyfikacji, decydentów, instalatorów i studentów.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno