zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

200 dobrych praktyk i rozwiązań w zakresie energii elektrycznej

Strona główna > Archiwa wpisów > 200 dobrych praktyk i rozwiązań w zakresie energii elektrycznej

Data

Dział dobrych praktyk i rozwiązań (Good Practice Guide) na naszej międzynarodowej stronie leonardo-energy.org składa się z wciąż rosnącej liczby publikacji opisujących dobre praktyki oraz rozwiązania w zakresie energii elektrycznej. Ma ona na celu wypełnienie luki między dokumentami informacyjnymi traktującymi zbyt powierzchownie problemy techniczne a opracowaniami wysoce technicznymi lub naukowymi. Innymi słowy, są to przede wszystkim publikacje dla czytelników, którzy posiadają podstawową wiedzę techniczną oraz wiedzę na interesujący ich ten temat, ale w zakresie którego nie są specjalistami. Tematyka publikacji obejmuje: jakość energii, efektywność energetyczną, systemy energii odnawialnej, sieci elektryczne oraz rozwiązania elektryczne dla budynków.

 

Załączony katalog zawiera zestawienie wszystkich publikacji i przedstawia najważniejsze wnioski pozwalające osiągnąć najlepsze efekty, poprzez rozwiązania zaproponowane w danej publikacji.

 

W sumie powstało około 70 przewodników, proponując ponad 200 dobrych praktyk i rozwiązań.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno