zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

6. miejsce na świecie to za mało. KGHM ma ambitny plan

Strona główna > Archiwa wpisów > 6. miejsce na świecie to za mało. KGHM ma ambitny plan

Data
Tagi

Stabilizację produkcyjną, możliwość przetasowań w aktywach zagranicznych i większą niezależność energetyczną zakłada przyjęta nowelizacja strategii KGHM na lata 2019-2023.

Dlaczego spółka przyjęła nową strategię, czym ma skutkować, mówił portalowi WNP.PL Marcin Chludziński, prezes KGHM. Dodał, też że 6.miejsce na świecie to za mało. „Chcemy być wyżej, to nam się należy” – dodał Marcin Chludziński.

– Jednym z podstawowych celów zarządu spółki KGHM Polska Miedź jest zwiększenie jej stabilności i bezpieczeństwa. Przyjęta strategia jest planem ambitnym i dostosowanym do obecnych uwarunkowań – mówił szef KGHM dla portalu.

CZYTAJ: Miedź z Polski pomoże w realizacji celów klimatycznych

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno